Mersin Çobanyıldızı Yatçılık, Mersin Yat Turları , Mersin Tekne turları , Taşucu Yat Turları, Taşucu tekne turları, boğsak, tisan, yat, tur, günübirlik tekne turlari
Çoban Yıldızı Mersin Taşucu Tekne Turları Facebook Çoban Yıldızı Yatçılık Taşucu Çoban Yıldızı Yatçılık Twitter Çoban yıldızı yatçılık instgram çoban yıldızı yatçılık youtube
 
     DANA ADASI

 

Mavi tur gezilerinde gizli kalmış koyların haricinde Dana Adası ‘nı da  keşfederek farklı bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Yat turları ve organizasyonları sayesinde hem denizi hem de tarihi bir araya getirerek ilginç bir tatil deneyimine ulaşabilirsiniz. Farklı güzergahları tercih ederek hiç kimsenin olmadığı tarihi yerleri görebilirsiniz. Tekneden veya yattan denizin soğuk sularına kendinizi bırakarak derin sularda yüzme deneyimini gerçekleştirebilirsiniz.

Tekne kiralama hizmetinin içine dahil ettiğiniz garson gibi hizmetler de sizin daha rahat ve konforlu bir gezi yapmanıza yardımcı olmaktadır. Teknede isteğe bağlı olarak çocuklarınız için de farklı seçenekler yer almaktadır. Bu sayede ailenizi de yanınıza alarak hoş vakit geçirebileceğiniz bir tatil deneyimi kullanabilirsiniz.

Yat turları gerçekleştiren firmalar arasında en iyi hizmeti verebilen firmamız özel servis araçlarımız ile teknemize ulaşabilme kolaylığı da sunabilmektedir. Yaşadığınız tüm sorunlar ve hizmette oluşabilecek gözden kaçan aksamalar ile yakından ilgilenen ve gerekli düzenlemeyi derhal gerçekleştiren iletişim bölümü ile irtibata geçebilir ve karşılaştığınız herhangi bir problemin kolayca çözüme ulaştırabilirsiniz. 
    Copyright © 2016 ÇOBAN YILDIZI YATÇILIK. Tüm hakları saklıdır.  

Balıkçı Barınağı - Taşucu/Silifke/MERSİN

TEL: (0532) 506 88 24 - (0532) 761 40 26